> WYDARZENIA > BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSIE!
Bierzemy udział w konkursie!

dodano: 2014-11-26

Zapraszamy Was do udziału - głosujcie na nasze przedszkole i zgarniajcie nagrody! :)

O co chodzi...

Nasze przedszkole zgłosiło się do udziału w konkursie "Zwierzakolubni" w serwisie Buliba.pl - przedszkolaki wykonały pracę konkursową wykonaną w całości z odpadów (u nas dzieci wykorzystały całą górę zakrętek). Jej przygotowywanie udokumentowaliśmy na profilu przedszkola. Zarówno dla przedszkoli, jak i dla głosujących, organizatorzy przygotowali wiele wspaniałych nagród, dlatego - bawmy się razem, głosujmy i zgarniajmy nagrody! :) 

Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl. Rejestracja jest łatwa i szybka - poprzez opcję logowania na stronie głównej lub z zakładce "dla głosujących" na stronie konkursu "Zwierzakolubni".

Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu 27 listopada 2014 r. o godzinie 12.00 i będzie trwało do godziny 23.00 dnia 1 grudnia 2014r

Głosowanie odbywa się każdego dnia w godzinach od 7.00 do 23.00. Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe. Został więc jeden dzień na rejestrację, a wielkie głosowanie zaczynamy jutro :) A zarejestrować się warto (przy rejestracji trzeba podać imię podopiecznego - córki, syna, chrześniaka itp.), bo Buliba.pl to nie tylko szansa na nagrody, ale wspaniały serwis dla dzieci z wieloma fantastycznymi grami edukacyjnymi.

Szczegóły konkursu, regulamin oraz spis nagród dostepny na stronie konkursu "Zwierzakolubni". Zapraszamy do udziału w konkursie!

Aktualizacja:

GŁOSUJ CODZIENNIE na Punkt Przedszkolny Kubusia Puchatka w konkursie Buliba i zgarniaj nagrody! 

Wymagana jest REJESTRACJA w serwisie Buliba.pl, ale jest BARDZO PROSTA (potrzebny jest adres e-mail).

Jak nas znaleźć w galerii setek prac konkursowych:
1. Wejdź na stronę: http://www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2014/galeria.html?o=1&strona=190 
i oddaj głos na Krzydlinę Małą! 

2. Wejdź na stronę: http://www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2014/
Odszukaj w zakładce "Dla głosujących" "Galerię"; wejdź do galerii i skorzystaj z wyszukiwarki; w polu "Szukaj" wpisz "Krzydlina" i naciśnij Enter - potem "Głosuj" i gotowe!

Jeśli jesteś użytkownikiem Buliba, po naciśnięciu "Głosuj" zostaniesz poproszony o zalogowanie, jeśli nie - załóż konto - trwa to dosłownie chwilę. I odszukaj naszą pracę konkursową.

Zachęcamy do codziennego głosowania.

Za wszystkie oddane dotychczas głosy pięknie dziękujemy i zapraszamy ponownie jutro :)

 

PS: Dowiedzcie się jak działa nasz Punkt Przedszkolny Kubusia Puchatka.

Materiały i zasady konkursu: Buliba.pl

 

 

ek


Tagi:  #konkurs