> WYDARZENIA > LATO ROZPOCZYNAMY W DĘBKACH :)
Lato rozpoczynamy w Dębkach :)

dodano: 2017-09-24

Wielu z Was zapewne ma jakieś ulubione miejsce, do którego chętnie wraca podczas wakacji. Dla nas takim miejscem są Dębki. :) Kolejny raz na zaproszenie najlepszych Gospodarzy, nasze dzieci mogły bawić się nad morzem. Dziękujemy, Kochani!

Było wspaniale! Pogoda dopisała, dzieci zadowolone z uśmiechem od ucha do ucha witały i żegnały każdy dzień. Było aktywnie od rana do wieczora, a dzieci po przyjacielsku konkurowały ze sobą i zbierały punkty. Przede wszystkim liczyła się współpraca, więc "zosie-samosie" musiały się przełamać i zaufać innym. Piłka na plaży, konkurs na zamek z piasku i inne zabawy wypełniały dzieciakom dzień. Na plaży spędzały dużo czasu - zawsze blisko ratowników, z którymi szybko się zaprzyjaźniły (i słuchały wszystkich poleceń!).

Jak co roku noce w wielkich namiotach były dla dzieci niezłą przygodą, której nie zamieniłyby na wygodę hotelowych pokojów. Nasi Gospodarze także wkładali dużo serca w zajęcia z dziećmi - niektórzy podopieczni są tu kolejny rok z rzędu, więc dobrze się z Gospodarzami znały i rozumiały. Podczas całego wyjazdu czuliśmy się jak jedna wielka rodzina. :)

Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą atmosferę - dziękujemy za życzliwość, wyrozumiałość, uśmiech i masę dobrych wspomnień. Mamy nadzieję, że jeszcze się zobaczymy!

 

 

ek

PS Tak bawiliśmy się w Dębkach w zeszłym roku i dwa lata temu :)