> WYDARZENIA > WAKACJE KOŃCZYMY NAD MORZEM - REWAL :)
Wakacje kończymy nad morzem - Rewal :)

dodano: 2017-10-12

To było lato w iście marynarskim stylu. :) Najpierw były nasze ukochane Dębki, gdzie starsze dzieci kolejny rok bawiły, a na zakończenie - Rewal, gdzie zabraliśmy i starszaki i przedszkolaki. Jak było z tak różnorodną wiekowo grupą? Cudnie, o co zadbali nasi wychowawcy, a i dzieci spisały się na medal. 

Było nas tam dużo, dlatego już pierwszego dnia spisany został kontrakt, który wszyscy podpisali swoimi odciskami dłoni. Kiedy już zasady zostały ustalone, można było zacząć się bawić. A było gdzie, bo Rewal i okolice mogą pochwalić się naprawdę pięknymi plażami. I to właśnie na plaży spędzaliśmy najwięcej czasu - nie dało się inaczej, bo według dzieci dużo wody i dużo piasku to idealny zestaw zabawowy. ;) A konkurs zamków z piasku to tylko jedna z licznych zabaw, w jakiej wzięły udział maluchy. Tak jak podczas każdego innego wyjazdu nad morze, tak i w Rewalu dzieci nawiązały przyjazne relacje z ratownikami i tylko za ich pozwoleniem korzystały z uciech kąpieli morskiej.

Plaża plażą, ale okolice Rewala mają do zaoferowania dzieciom także i inne atrakcje. Chętnie odwiedziliśmy Park Wieloryba, gdzie dzieci poznały mieszkańców morza i ich życie. W pobliskim Niechorzu obowiązkowo odwiedziliśmy latarnię morską oraz motylarnię, gdzie oprócz kolorowych motyli zachwyt dzieci budziły i inne zwierzątka tam mieszkające.

Gdy nie bawiliśmy na plaży, bądź hartowaliśmy kondycję podczas kolejnego długiego spaceru miło spędzaliśmy czas w Ośrodku Bazylak, który nas w Rewalu ugościł. Przemiły personel dbał o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych dzieci za co serdecznie dziękujemy. 

Rewal to kolejne miejsce nad polskim morzem, które możemy szczerze polecić. Bawiliśmy się tam przednie, a dzieci jeszcze długo będą wspominały czas tam spędzony. :)

 

ek

 

PS Kochani! Bez waszej pomocy ten wyjazd byłby niemożliwy, dlatego dziękujemy serdecznie za wszystkie wpłaty celowe na wakacje dzieci. Dziękujemy, że pozwoliliście im tym wyjazdem na chwilę zapomnieć o trudnej sytuacji, w której się znalazły. Mamy nadzieję, że te uśmiechnięte buzie ze zdjęć wakacyjnych pozostaną takie jak najdłużej.